Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Niedziela, 28 kwietnia 2024 r.
XII Międzynarodowy Kościański Półmaraton, Bieg Coccodrillo.
6.11.2016 r.

Około 1500 zawodników wystartowało w XII Kościańskim Półmaratonie oraz w towarzyszącym biegu Coccodrillo. Sprzyjające warunki pogodowe spowodowały, że ogromna rzesza biegaczy wzięła udział w tej sportowej imprezie. Tłumy kibiców na trasie dodatkowo mobilizowała zawodników do uzyskiwania najlepszych rezultatów. W biegu towarzyszącym Coccodrillo wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Rywalizowali oni na dystansie 6,5 km. Najlepszy wynik uzyskał Kacper Taterka, który w klasyfikacji generalnej zajął 5 miejsce, Dominik Marcinkowski uplasował się na siódmej pozycji, Radosław Styziński zakończył zmagania na 26 miejscu, natomiast Adrian Bajstok był 42. Również dziewczyny z naszej szkoły uzyskały bardzo dobre wyniki w swoich kategoriach wiekowych: Oliwia Kaczmarek była 3, Marika Zarabska uplasowała się na 4 pozycji, Patrycja Wojtkowiak przybiegła jako 6, Weronika Ruskowiak dobiegła na 7 pozycji. W biegu towarzyszącym wzięła również udział absolwentka naszej szkoły Ania Ruskowiak która w kategorii k-20 zajęła 3 miejsce. W biegu półmaratońskim wystartował również nauczyciel Łukasz Złotkowski. Wszystkim uczniom naszej szkoły gratulujemy udziału w zawodach i życzymy motywacji do dalszej pracy na treningach.

Ł.Z

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej